У зоні відчуження ЧАЕС затримали 12 сталкерів

НовиниНадзвичайні події    13.01.2017 - 03:01
Фото: ЧАЕС
Фото: ЧАЕС

У числі затриманих на ЧАЕС 12 осіб, яких підозрюють у незаконному проникненні на територію, виявилося 10 громадян України

В зоні відчуження ЧАЕС на початку січня під час патрулювання міста Прип'ять та прилеглої території затримали 12 сталкерів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби державного агентства України з управління зоною відчуження.

Зазначимо, відвідування зони відчуження і зони безумовного відселення регламентується законом України та порядком відвідування зони відчуження і зони безумовного відселення.

"Під час патрулювання міста Прип'ять і сіл Буряківка і Луб'янка працівники відділу поліції виявили та затримали десятьох громадян України з міст Київ та Суми, а також з Київської, Рівненської та Одеської областей, і двох громадян Білорусі з міста Гомель, які незаконно проникли на територію зони відчуження", - йдеться в повідомленні.

За фактом порушення вимог режиму радіаційної безпеки в зоні радіаційного забруднення складені адміністративні протоколи. Матеріали справ передані до суду.

Нагадаємо, у Чорнобильській зоні відчуження планують побудувати парк сонячної електроенергії.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top