ua en ru

В зоні АТО за добу поранений один український військовий, загиблих немає

В зоні АТО за добу поранений один український військовий, загиблих немає Фото: українські військові (facebook.com/ato news)

Поранення отримав часовий складу з озброєнням

В зоні проведення антитерористичної операції (АТО) на Донбасі за минулу добу, 26 листопада 2017 року, в результаті бойових дій поранений один український військовослужбовець, загиблих немає. Про це на брифінгу повідомив спікер Міністерства оборони України з питань АТО Андрій Лисенко.

"В районі відведення одного з підрозділів Збройних сил України в Добропільському районі Донецької області невідомі обстріляли з автоматичної зброї і поранили годинного складу ракетно-артилерійського озброєння частини. На пост швидко прибула резервна група, яка допомогла відбити напад диверсантів", - сказав Лисенко.

Нагадаємо, в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі бойовики окремими провокаціями намагалися втягнути українських військових в бойове протистояння.

"Російсько-окупаційні війська протягом дня продовжили обстріли позицій сил АТО. І хоча в цілому кількість обстрілу з початку доби зафіксовано відносно невелика, ворог окремими провокаційними діями безуспішно намагався втягнути наші війська в бойове протистояння", - повідомили в штабі АТО.