ru ua

В зоні АТО за добу загиблих і поранених серед українських військових немає

В зоні АТО за добу загиблих і поранених серед українських військових немає Фото: українські військові (facebook.com/ato news)

За добу загиблих немає

В зоні проведення антитерористичної операції (АТО) на Донбасі за минулу добу, 5 грудня 2017 року, в результаті бойових дій загиблих і поранених серед українських військовослужбовців немає. Про це на брифінгу повідомив спікер Міністерства оборони України з питань АТО Олександр Мотузяник.

"Окупант, як і раніше, намагається принести втрати нашим військовим, однак за минулу добу в результаті бойових дій в районі проведення антитерористичної операції не загинув і не був поранений жоден військовий Збройних сил України", - повідомив Мотузяник.

Нагадаємо, координатор групи "Інформаційне опір" Дмитро Тимчук повідомив, що за останній тиждень на окупований Донбас у рамках ротації прибули близько 200 кадрових офіцерів Збройних сил Російської Федерації.

За інформацією Тимчука, даний контингент покликаний замінити офіцерський склад і командирів у ряді підрозділів противника. Крім того, російське командування "1 АК ДНР" і "2 АК ЛНР" продовжує проводити приховану перегрупування, а також передислокацію своїх сил і засобів з метою їх посилення.