Жителі розповіли місії ОБСЄ про неофіційному пункті пропуску в Луганській обл

Жителі розповіли місії ОБСЄ про неофіційному пункті пропуску в Луганській обл
Фото: місія ОБСЄ на Донбасі

ЛНР не дозволяє перетинати його людям з підконтрольних Україні територій

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ з посиланням на місцевих жителів р. Золоте Луганської обл. заявила про неофіційному пункті пропуску між підконтрольними ЛНР та Україні районами. Про це йдеться у звіті місії за 14 серпня, опублікованому 15 серпня.

У звіті йдеться, що місцеві жителі р. Золоте, який контролюється українським урядом, розповіли спостерігачам ОБСЄ про найближчому неофіційному пункті пропуску між підконтрольними ЛНР та Україні районами.

"Співрозмовники заявили, що більше 200 мирних жителів щодня переходять з контрольованої ЛНР зони на місцевий ринок Золотом. За словами співрозмовників, був замінований шлях, який люди використовували, щоб перетнути лінію дотику. За їх словами, ЛНР не дозволяють людям з контрольованих урядом районів переходити в підконтрольні ЛНР зони. Тільки тим, хто зареєстрований як проживають у підконтрольній ЛНР зоні, дозволяється переходити в райони, контрольовані урядом, а потім повертатися", - йдеться у звіті.

Нагадаємо, ОБСЄ підготувала проміжний висновок щодо можливості проведення виборів на Донбасі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся