Жителі Ізраїлю, що вимагають зниження цін в країні, планують продовжувати масові демонстрації

НовиниСуспільство    28.08.2011 - 10:45

Жителі Ізраїлю, що вимагають зниження цін на нерухомість, медичне забезпечення і освіту в країні, заявляють про свої наміри продовжувати проведення акцій протесту, передає Press TV. Вони пояснюють, що рішення про припинення демонстрацій було прийнято на минулому тижні на тлі чергового погіршення ситуації на кордоні з Сектором Газа, а також з дипломатичним скандалом між Ізраїлем і Єгиптом.
"Руйнування суспільства - бомба сповільненої дії", - заявив один з лідерів демонстрантів Став Шафир.
Нагадаємо, масові демонстрації проти високих цін в Ізраїлі проходять в цій країні щосуботи, починаючи з середини липня 2011 р. За даними, наданими поліцією, в наймасовішій з демонстрацій взяли участь до 250 тис. чоловік, що для 7,5-мільйонного Ізраїлю є досить значним числом. Дії протестувальників стали самим істотним ударом по репутації кабінету міністрів Беньяміна Натаньяху за весь час його роботи. Акції демонстрантів не залишилися без уваги: ​​уряд Ізраїлю прийняв заходи спрямовані на усунення бюрократичних бар'єрів в області будівництва і придбання нерухомості.
Черговий виток арабо-ізраїльського протистояння почався 18 серпня 2011 р., коли літаки військово-повітряних сил Ізраїлю почали наносити удари по цілях у Секторі Газа, в помсту за напад на туристичний автобус недалеко від курортного м. Ейлат.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top