Жіноча збірна України по біатлону виграла золоту медаль на Олімпіаді в Сочі

Жіноча збірна України по біатлону виграла золоту медаль c естафеті 4х6 км.

Жіноча збірна України по біатлону виграла золоту медаль c естафеті 4х6 км. Про це повідомляється на офіційному сайті Зимових Олімпійських ігор в Сочі.

Українська команда пройшла дистанцію за 1 годину 10 хвилин 02,5 секунди (0 штрафних кіл + 5 додаткових патронів).

До складу команди входять Юлія Джима, Олена Підгрушна, Валя Семеренко та Віта Семеренко.

Друге місце посіла збірна Росії, третє - у команди Норвегії.

(Фото: прес-служба Національного олімпійського комітету України)

Таким чином, кількість медалей збірної України на Олімпіаді в Сочі збільшилася до двох (одна золота та одна бронзова). Раніше також у біатлоні Віта Семеренко взяла "бронзу".

Тепер Україна піднялася в загальному рейтингу на 20 місце.

Збірна України вперше за 20 років завоювала "золото", воно є другим в історії незалежності України.

Нагадаємо, що в 1994 р. олімпійською чемпіонкою у складі нашої команди стала фігуристка Оксана Баюл.