Українська біатлоністка виграла бронзову медаль на Олімпіаді в Сочі

Українська біатлоністка Віта Семеренко виграла бронзову медаль у спринті на Олімпіаді в Сочі.

Українська біатлоністка Віта Семеренко (на фото) виграла бронзову медаль у спринті на 7,5 км на Олімпіаді в Сочі.

28 -річна українка на двох стрільбах не допустила жодного промаху і пробігла дистанцію за 21 хвилину і 28 секунд.

Перше місце у спринті завоювала представниця Словаччини Анастасія Кузьміна, що пробігла дистанцію за 21 хвилину 6 секунд.

Срібна медаль дісталася росіянці Ользі Вілухіній з результатом 21 хвилина 26 секунд.

(Фото: телеканал "Спорт 1")

Сестра Віти Валя Семеренко посіла в гонці 12-е місце, Олена Підгрушна - 26-е, а ще одна представниця України Юлія Джима - 42-е.

Зазначимо, на минулій зимовій Олімпіаді у 2010 році у Ванкувері (Канада) збірна України не завоювала жодної медалі.