Залізничники планують відновити сполучення на ділянці "Арциз-Бессарабка"

Четвер 22 жовтня 2015 04:07
Залізничники планують відновити сполучення на ділянці "Арциз-Бессарабка"
Фото: "Укрзалізниця"

Учасники зустрічі домовилися ініціювати процедуру відкриття міжнародного залізничного суміщеного пункту пропуску "Березине"

Залізничники України та Молдови планують реалізувати проект будівництва залізничної ділянки "Березине-Бессарабка" та капітального ремонту колії ділянки "Арциз-Березине". Про це домовилися в ході переговорів 20 жовтня 2015 року в Одесі голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі, в. о. генерального директора Укрзалізниці Олександр Завгородній, а також начальники ДП "Залізниця Молдови" та Одеської залізниці, йдеться у повідомленні прес-служби ПАТ "Українська залізниця".

"Це прямий шлях з Молдови на одеські порти. Ділянка "Березине-Бессарабка" має важливе значення як можливість сполучення з Молдовою в об'їзд Придністров'я. Після відновлення ця залізнична колія створить додаткові зручності для ефективної логістики у сфері вантажоперевезень", - заявив Завгородній.

Повідомляється, що у ході переговорів домовлено про відновлення колії та капітальний ремонт інфраструктури цієї ділянки. Необхідними умовами реалізації проекту є організація руху не менш ніж 6 пар поїздів на добу згідно з чинним законодавством України та Молдови, а також внесення його до фінансового плану залізниць на 2016 рік. Учасники проекту також шукатимуть інвесторів. За попередніми розрахунками, роботи розпочнуться влітку 2016 року.

Крім того, учасники зустрічі домовилися ініціювати процедуру відкриття міжнародного залізничного суміщеного пункту пропуску "Березине". Для цього потрібно внести відповідні зміни до прикордонних угод залізничних адміністрацій обох країн.

Нагадаємо, уряд України 21 жовтня, зареєстрував Публічне акціонерне товариство (ПАТ) "Українська залізниця", створене на базі Державної адміністрації залізничного транспорту України ("Укрзалізниця").

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся