Зеніт - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Об'єднаного суперкубку

Харківський "Металіст" в останньому матчі Об'єднаного суперкубку зустрічався з пітерським "Зенітом" і здобув перемогу. На гол Вітселя харків'яни відповіли точними ударами Гомеса і Марлоса.

5 лютого, 18:00
Петах-Тіква, "ХаМошава"
Зеніт - Металіст, 1:2
Гол:
Витсель, 12 - Гомес, 52, Марлос, 76 (з пенальті)
Зеніт: Лодигін, Ансальді, Крішіто, Губочан, Смольников, Файзулін, Тимощук, Вітсель, Аршавін, Халк, Кержаков
Металіст: Горяїнов, Вільягра, Гуйє, Моледо, Азеведо, Едмар, Богданов, Марлос, Бланко, Гомес, Девіч

Звучить фінальний свисток. Метал перемагає у матчі, а Шахтар виграє Об'єднаної суперкубок!

Зеніт - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Об'єднаного суперкубку90+2 хв. Замість Гомеса вийшов Пшеничних.

Зеніт - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Об'єднаного суперкубку90 хв. Халк впав у штрафному Металу, але суддя пенальті не дав, за що і отримав кілька приємних слів від бразильця.

87 хв. Халк промчав по лівому флангу і прострілив на самотнього Рондона, але Горяїнов вчасно встиг скоротити дистанцію до форварда і накрив м'яч.

Зеніт - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Об'єднаного суперкубку83 хв. Замість Марлоса вийшов Олег Шелаєв.

80 хв. Не хоче Зеніт програвати. Тисне на захист Металу пітерці, але харків'яни тримаються.

Зеніт - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Об'єднаного суперкубку76 хв. Марлос точно і сильно пробив у правий кут воріт.

75 хв. Соуза отримав м'яч на підході до штрафного м'яч прийняв, просунувся вперед і впав у боротьбі з Крішіто. Це пенальті!

Зеніт - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Об'єднаного суперкубку72 хв. Замість Смольникова і Тимощука вийшли Ломбертс і Рязанцев.

Зеніт - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Об'єднаного суперкубку68 хв. Гоменюк змінив Девіча.

67 хв. Класно бив Бланко - Лодигін в стрибку витягнув м'яч.

Зеніт - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Об'єднаного суперкубку65 хв. Ксьондз виходить - Вільягра пішов.

62 хв. Тимощук пробивав з шикарної позиції, але не зміг влучити у дальній кут воріт.

59 хв. Халк бив головою після подачі зліва, але м'яч влучив у поперечину!

56 хв. Бланко зважився на дальній удар. М'яч йшов у ворота, але Лодигін встиг його накрити.

Зеніт - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Об'єднаного суперкубку52 хв. ГОЛ! Гомес бив з меж штрафного після відскоку. М'яч, зачепивши ногу захисника, залетів у кут воріт!

50 хв. Бланко непогано бив з лінії штрафного у ближній кут, але Лодигін впорався з ударом.

Зеніт - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Об'єднаного суперкубку46 хв. Тайм починається з замін. Рондон і Зирянов поміняли Кержакова і Файзуліна. А у Металу вийшов Соуза замість Богданова.

Слідкуємо за другим таймом

Перерва

45+1 хв. Девіч непохо виконував удар зі штрафного, але трохи не влучив у правий нижній кут воріт.

42 хв. Нарешті Металіст довго тримає м'яч у себе. До небезпечних моментів справа не доходить, але до чужого штрафного харків'яни дійшли.

38 хв. Вітсель і Кержаков розігрували просто чарівну комбінацію, яку завершував бельгієць, але не влучив по воротах з близької відстані.

35 хв. А зараз Марлос завершував неточним ударом контратаку Металіста.

32 хв. Марлос зумів увійти в чужу штрафну з м'ячем і віддав на хід Девічу. Марко з гострого кута по воротах влучити не зміг.

28 хв. Вся атака Металіста залежить від того, скільки з м'ячем зможе пройти Марко Девіч. Якось дуже примітивно від зазвичай швидкого і креативного Металіста.

24 хв. Дуже добре тримає м'яч Зеніт на чужій половині поля. Захист Металу поки не встигає за рухами пітерців.

20 хв. Трохи зменшив оберти Зеніт і м'яч почав триматися у гравців Металу трохи більше. Але все одно, гра харків'ян виглядає дуже слабо.

16 хв. Тимошук відібрав м'яч на правому фланзі, увійшов у штрафну і пробив з гострого кута - Горяїнов м'яч зловив.

Зеніт - Металіст: Стенограма онлайн трансляції матчу Об'єднаного суперкубку12 хв. Гол! Після розіграшу кутового Файзулін відправив м'яч на дальню штангу, звідки Вітсель спокійно забив м'яч у порожній кут воріт.

11 хв. Кержаков п'ятою віддавав на хід Халку, але у того в центрі штрафного вибили м'яч з ніг.

9 хв. Аршавін вискочив на ударну позицію і пробив з лінії штрафного прямо в руки Горяїнова.

5 хв. Файзулін віддавав непогану подачу з лівого флангу в центр штрафної на Халка, але бразилець пробив вище воріт.

2 хв. Досить бадьоро почали обидві команди матч. М'яч не затримується на довго в центрі поля.

Все готово. Давайте починати.

Добрий вечір, друзі. РБК-Україна починає онлайн трансляцію матчу "Зеніт" - "Металіст".

І харків'яни і петербуржці досить невдало виступили на Об'єднаному суперкубку. "Зеніт" у першому турі програв донецькому "Шахтарю" 1:2, а в другому - обіграли московський ЦСКА 2:0. Харків'яни по пенальті поступилися армійцям після нульової нічиєї, а від "гірників" пропустили 2 "сухих" голи.

Тренер харківської команди Мирон Маркевич сказав, що його команда ще не готова фізично, щоб боротися на рівних з іншими суперниками.

"Ми знаходимося на різній ступені готовності. Хтось ще не приїхав, хтось приїхав пізніше. Це не розслабленість. Команда просто не готова проводити два матчі поспіль на такому рівні. Природно, важко на щось розраховувати. "Шахтар" уже через два тижні грає в Лізі Європи. У нас є ще місяць. Думаю, до першого березня ви побачите іншу команду".

Команда Лучано Спалетті може навіть в теорії наздогнати "Шахтар", якщо зуміє обіграти в основний час "Метал". І при цьому, треба, щоб донеччани програли також ЦСКА. При тому, забити "Зеніт" повинен як можна більше. Адже за правилами турніру, при рівності очок, вище знаходиться той, хто більше забив.