Земельний мораторій заважає розвитку бізнесу, - Косюк

НовиниАПК    02.01.2018 - 12:52
Фото: Юрій Косюк (AgroPortal.ua)
Фото: Юрій Косюк (AgroPortal.ua)

Косюк заявив, що поки ціни на зерно будуть залишатися низькими і земельний мораторій в силі, МХП навряд чи буде розширювати земельний банк

Земельний мораторій заважає розвитку бізнесу. Про це заявив голова правління агроіндустріального холдингу "МХП" Юрій Косюк, повідомляє "Цензор.НЕТ".

Так, в коментарі виданню Bloomberg Косюк заявив, що поки ціни на зерно будуть залишатися низькими і земельний мораторій в силі,"Миронівський хлібопродукт" навряд чи буде розширювати земельний банк.

"З поточним рівнем цін на зерно, вартістю оренди землі, і головним болем, пов'язаним з продовженням договорів оренди, стало дуже дорого розширювати площі, які ми опрацьовуємо", - додав Косюк.

Як зазначається, "Миронівський хлібопродукт" за 9 місяців 2017 отримав чистий прибуток у розмірі 257 млн доларів завдяки значному зростанню цін на курятину та дотацій, отриманих з державного бюджету. Раніше "Економічна правда" повідомляла, що за 9 місяців 2017 року холдинг Косюка отримав 1,25 млрд грн дотацій з державного бюджету.

Юрій Косюк є мажоритарним акціонером "Миронівського хлібопродукту", який виробляє більшу частину курячого м'яса в Україні. У 2014 році Косюк працював заступником глави Адміністрації президента України.

30 грудня 2017 року президент підписав закон, яким продовжується мораторій на купівлю і продаж земель сільськогосподарського призначення. За продовження мораторію проголосувало 236 депутатів, проти - 48.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top