Зеленський назвав третю світову війну загрозою для всієї планети

Зеленський назвав третю світову війну загрозою для всієї планети
Фото: Володимир Зеленський (president.gov.ua)

Зеленський сподівається, що фрази про третьої світової війни не є її "анонсом"

Президент України Володимир Зеленський вважає можливість третьої світової війни загрозою для всієї планети. Про це він заявив, виступаючи на сесії Генеральної асамблеї ООН в Нью-Йорку.

У своєму виступі Зеленський навів цитату письменника Ернеста Хемінгуея про те, що війну не можна виграти перемогами. А той, хто виграє війну, ніколи не перестає воювати.

"Дехто зараз говорить: третьої світової війни не буде - буде остання. Сподіваюся, що ця фраза - це усвідомлення загрози для планети, а не анонс", - зауважив Зеленський.

Відзначимо, в своєму виступі він також заявив, що в 2019 році будь-яка війна - це найбільша загроза всій цивілізації.

"Будь-яка війна сьогодні - в Україні, Сирії, Лівії, Ємені або іншому куточку планети, незалежно від кількості її жертв - це найбільша загроза всій цивілізації. Тому що в 2019 році людина розумна, homo sapiens, до сих пір вирішує конфлікти, вбиваючи себе подібних", - зазначив президент.

Крім того, він також заявив, що в світі ніхто не може бути в безпеці, коли в Україні триває війна. Зеленський підкреслив, що фундамент для двох світових війн закладався, коли світова спільнота закривала очі на локальні конфлікти.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся