Завтра на голосування Ради винесуть відмову від підвищення зарплати нардепам, - Парубій

НовиниПолітика    31.10.2016 - 11:21
Фото: Андрій Парубій
Фото: Андрій Парубій

Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що у вівторок, 1 листопада 2016 року, парламентарі розглянуть питання скасування підвищення заробітної плати нардепам. Про це він сказав в ході погоджувальної ради парламенту, передає кореспондент РБК-Україна.

Так, голови парламентських фракцій домовилися про підготовку постанови, яка скасує пункти постанови ВРУ "Про висновки і пропозиції до проекту закону України про державний бюджет України на 2017 рік", які передбачають підвищення депутатських зарплат.

"Сьогодні зранку відбулася нарада з головами депутатських фракцій ВРУ, на якій фактично прийняли одностайне рішення виправити цю ситуацію", - заявив Парубій.

За його словами, підсумком наради стала домовленість про підготовку постанови з пропозицією вилучити пункти 3 і 4, які стосуються підвищення зарплат нардепів. Документ має бути розглянутий профільним комітетом парламенту у вівторок, 1 листопада.

"Таке рішення є спільне, таке рішення підтримане усіма головами фракцій", - додав спікер ВР.

Нагадаємо, голова Кабінету міністрів України Володимир Гройсман заявив, що підвищення мінімальної заробітної плати можна досягти за рахунок детінізації економіки.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top