Завершення аудиту діяльності НКРЕКП очікується в березні, - Вовк

НовиниЕнергетика    30.01.2018 - 20:51
Фото: НКРЕКП (прес-служба КМОППОіНУ)
Фото: НКРЕКП (прес-служба КМОППОіНУ)

Раніше аудит діяльності Нацкомісії очікувався до кінця 2017 року

Завершення аудиту діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), який проводить Секретаріат Енергетичного співтовариства, попередньо очікується в березні 2018 року. Про це РБК-Україна повідомив голова НКРЕКП Дмитро Вовк.

"Очікуємо (завершення - ред.) орієнтовно у березні. По ідеї (такий аудит - ред.) повинен показати огляд юридичний і ключових рішень, зняти політичні звинувачення проти комісії та показати досягнення і зони для поліпшення", - сказав Вовк.

Як відомо, 17 серпня співробітники НАБУ провели обшуки в приміщенні Національної комісії з регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг в рамках кримінального провадження про змову в інтересах генкомпаній при затвердженні формули "Роттердам+".

Голова НКРЕКП всі звинувачення співробітників НАБУ спростовує. Зі свого боку, Регулятор звернувся в секретаріат Європейського Енергетичного співтовариства з проханням провести незалежний аналіз його діяльності.

На думку Вовка, аудит Енергетичного співтовариства дозволить реально оцінити роботу НКРЕКП і буде сприяти посиленню допомоги Україні в проведенні реформ з боку міжнародних структур.

Нагадаємо, в середині листопада повідомлялося, що Секретаріат Європейського Енергетичного співтовариства планує до кінця 2017 року завершити аналіз діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП).

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: НКРЭКУ
On Top