Захист Тимошенко вимагатиме притягнути до відповідальності осіб, причетних до її побиття 20 квітня 2012 р

Захист Юлії Тимошенко сьогодні за результатами звіту комітету Ради Європи з протидії катуванням направить до Генеральної прокуратури України (ГПУ) заяву про притягнення до відповідальності осіб, причетних до її побиття 20 квітня 2012 р. Про це сьогодні на прес-конференції повідомила захисник Юлії Тимошенко Євгенія Тимошенко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми вимагаємо, як рідня, щоб ці люди, які були причетні до факту побиття, зараз були покарані та понесли відповідальність. І сьогодні ми передаємо заяву про злочин цих відповідальних осіб в Генпрокуратуру", - зазначила Євгенія Тимошенко.

Також вона зазначила, що захист буде направляти даний звіт в Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ).

"Хочу зазначити, що висновки комісії не вимагають ніяких інших доказів насильства над моєю мамою, саме цей звіт є доказом. Цей звіт разом з нашими коментарями буде направлений в ЄСПЛ найближчим часом", - повідомила Євгенія Тимошенко.

Відзначимо, раніше сьогодні вона також заявила, що Юлія Тимошенко не отримувала пропозицій щодо її можливості лікування за кордоном.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся