ua en ru

Захист Савченко передбачає, що засідання суду 13 жовтня проведуть у закритому режимі

Адвокат української льотчиці Надії Савченко передбачає, що засідання Басманного районного суду Москви щодо розгляду клопотання захисту, проведуть в закритому режимі.

Адвокат української льотчиці Надії Савченко передбачає, що засідання Басманного районного суду Москви щодо розгляду клопотання захисту, проведуть в закритому режимі. Про це адвокат Марк Фейгін написав у своєму Twitter.

"Мабуть, суд за Наді 13-го точно буде закритим. Нікого не пустять. Є інфа, що Надю не привезуть. Головне-забезпечити допуск мами в СІЗО", - написав він.

Нагадаємо, 26 вересня Басманний районний суд Москви переніс засідання щодо розгляду скарги Савченко на постанову про призначення їй стаціонарної експертизи на 13 жовтня.

27 серпня 2014 р. Воронезький облсуд прийняв рішення залишити Савченко під вартою до 30 жовтня 2014 р. Також суд постановив провести Савченко психіатричну експертизу в інституті Сербського в Москві. У свою чергу Савченко написала заяву про заборону проводити над нею якісь тести, або застосовувати психологічні або фізичні методи впливу.

33-річна Надія Савченко - старший лейтенант, штурман-оператор вертольота Мі-24 3-го окремого полку армійської авіації Повітряних сил Збройних сил України. Під час антитерористичної операції на Донбасі брала участь в якості добровольця батальйону "Айдар". При цьому залишалася діючим офіцером ВСУ. Брала участь у боях біля селища Металіст під Луганськом, де потрапила в полон терористів 18 або 19 червня. 8 липня стало відомо, що Савченко знаходиться під вартою в Росії в слідчому ізоляторі Воронежа. Російські влади інкримінують Савченко причетність до загибелі на сході України двох журналістів Всеросійської держтелерадіокомпанії - Ігоря Корнелюка і Антона Волошина.