Захист Януковича заявляє, що РФ не відмовлялася сприяти у вручення йому повістки

Захист Януковича заявляє, що РФ не відмовлялася сприяти у вручення йому повістки
Фото: Віталій Сердюк

Запит про міжнародну правову допомогу знаходиться на стадії виконання

Генеральна прокуратура Російської Федерації не відмовляла Генеральній прокуратурі України у врученні підозри колишньому президенту Віктору Януковичу - ця процедура знаходиться на стадії виконання. Про це сказав адвокат Януковича Віталій Сердюк.

"У відповіді Генеральної прокуратури Російської Федерації немає відмови щодо вручення підозри Віктору Януковичу, як активно стверджують представники Генеральної прокуратури України, а навпаки зазначається, що запит про міжнародну правову допомогу знаходиться на стадії виконання", - сказав Сердюк.

Він також зазначив, що поки російська сторона не завершить виконання запиту щодо вручення підозри, слідство не може вважатися закінченим.

Також за словами Віталія Сердюка, досудове розслідування не може бути закінчене, поки у справі не буде допитаний Віктор Янукович.

Зазначимо, документ, який опинився в розпорядженні РБК-Україна підтверджує слова адвоката Януковича. В Генеральній прокуратурі Росії стверджують: "Розгляд запиту продовжується".

Захист Януковича заявляє, що РФ не відмовлялася сприяти у вручення йому повістки

Фото: документ, надісланий російською прокуратурою до прокуратури України

Нагадаємо, раніше українська прокуратура повідомляла, що РФ відмовилася сприяти Україні у врученні підозри Януковичу.
 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся