Зоря - РБ Лейпциг: онлайн трансляція

Зоря - РБ Лейпциг: онлайн трансляція Зоря - РБ Лейпциг

РБК-Україна проведе трансляцію матчу кваліфікації Ліги Європи

Зоря - РБ Лейпциг. Трансляція матчу розпочнеться на РБК-Україна у 21:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "2+2". Луганська "Зоря" прийматиме німецький "РБ Лейпцигом" в рамках плей-офф кваліфікації Ліги Європи. На думку букмекерів, перевага на боці "бики".

23 серпня 21:30
Запоріжжя
, стадіон "Славутич-Арена"

Другий тайм 0:0

87 хв МОМЕНТИЩЕ!!!!!! Сілас класно пробив з гострого кута у дальній кут - поруч зі штангою!!!

84 хв. Штрафний у ворота "Лейпцига" - Сілас пробив, але дуже невдало.

83 хв. Заміна у "Зорі": замість Олександра Караваєва вийшов Артем Гордієнко

80 хв. Заміна спочатку у німців. Пішов Ляйнер, а вийшов Клостерманн.

77 хв. Форсберг пробив з гострого кута - неточно.

73 хв. Форсберг пробив з лінії штрафного - вище поперечини.

72 хв. Заміна у складі "Лейпцига": Замість Матеуса Куницеві вийшов Поульсен.

68 хв. Сараччи отримав жовту картку

59 хв. Заміна у "Зорі": Замість Дмитра Хомченовського вийшов Владислав Кабаев.

58 хв. ЯКИЙ МОМЕНТ!!!! Владислав Кочергін ледь не забив, але м'яч пролетів вище перекладини.

57 хв. Заміна у складі "Зорі". Замість Рафаеля вийшов Владислав Кочерга.

52 хв. Дамм пробив з лінії штрафного - без проблем для Феліпе.

51 хв. Тімо Вернер пробив з кута воротарського майданчика - м'яч влучив у ногу захисника і вилетів на кутовий. Корнер нічим небезпечним не завершився.

47 хв. Порушення правил проти Луїса Феліпе.

46 хв. Другий тайм почався.

45+1 хв. Перший тайм завершено. Перерва!

45+1 хв. Кутовий біля воріт Зорі. Навіс - порушення правил проти Луїса Феліпе.

44 хв. Кутовий біля воріт "Лейпцига". Дмитро Хомченовський подав - подача невдала.

42 хв. Матеус Кунья отримав жовту картку

40 хв. Вернер пробив головою після флангової подачі - неточно.

36 хв. Небезпечний штрафний у ворота "Зорі" метрів з 24. Брума пробив - вище воріт.

34 хв. Конате пробив головою метрів з 8-ми - неточно.

33 хв. Тымчик знову він виніс м'яч після небезпечного удару!

29 хв. Рафаель отримав жовту картку.

27 хв. Дмитро Хомченовський пробив метрів з 25-ти - м'яч зрізався і полетів в аут.

21 хв. Кутовий біля воріт Зорі. Навіс у штрафну - Дмитро Хомченовський м'яч вибив.

20 хв. НЕБЕЗПЕЧНО! Тімо Вернер увійшов у штрафну, обіграв захисника і пробив - м'яч з порожніх воріт виніс Олександр Тымчик!

17 хв. Штрафний у ворота "Лейпцига" з правого флангу. Дмитро Хомченовський подав захисник вибив м'яч.

16 хв. Богдан Ледньов отримав пряму червону картку. "Зоря" залишилася в меншості.

15 хв. Дещо заспокоїлася гра.

8 хв. Брума зважився на удар з-за меж штрафного - дуже неточно.

6 хв."Лейпциг" все частіше зараз з м'ячем, але "Зоря" грамотно справляеся з усіма їхніми атаками.

2 хв. МОМЕНТИЩЕ!!!! Рафаель пробивав - м'яч добивав біля воріт Дмитро Хомченовський - голкіпер врятував свою команду!

1 хв. Матч розпочався!

- Стартові склади:

"Зоря": Луїс Феліпе – Твмчик, Вернидуб, Переймів, Михайличенко – Харатін, Сілас – Караваєв, Ледньов, Хомченовський – Рафаель.

"РБ Лейпциг": Мвого – Ляймер, Орбан, Конате, Саракки – Брума, Демме, Ильзанкер, Мюкиле – Матеус Кунья, Вернер.

- На грі і німецькі фанати, яких очікується близько 100 осіб

- Форма команд на матч.

В чемпіонат Німеччини стартує тільки 24 серпня, що практично на місяць пізніше, ніж в Україні. "РБ Лейпциг" раніше інших команд Бундесліги відкрив для себе офіційний сезон. Провівши кілька контрольних матчів з клубами нижчих дивізіонів, німецький клуб вступив в сезон 26 липня, зігравши у 2 кваліфікаційному раунді зі шведським клубом "Хекен". У наступному раунді "бики" впоралися з румунською "Універсітатя".

"Зоря" показала в минулому раунді, що не звертає увагу на ім'я суперників, граючи у свій футбол, що й допомогло команді Вернидуба пройти "Брагу". "Мужики" не програють в 5 останніх іграх сезону. У луганської команди є всі шанси на позитивний результат.