Зоря - Феєноорд: онлайн-трансляція

Зоря - Феєноорд: онлайн-трансляція Фото: Зоря - Фейеноорд, онлайн-трансляція

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Зоря - Феєноорд - онлайн-трансляція матчу Ліги Європи розпочнеться о 19:30 на РБК-Україна, дивитися футбол можна на каналі Футбол 1.

3 листопада, 20:00
Одеса, "Чорноморець"

Склади команд:

Зоря: Шевченко – Опанасенко, Гречишкін, Форстер, Соболь – Чайковський, Харатін – Караваєв, Любеновіч, Петряк – Бонавентура.

Фейєнорд: Джонс — Карсдорп, Ерік Боттегин, ван дер Хайден, Конголо — Вейинович, Тапіа, Куйт — Тоостра, Йоргенсен, Еліа.

Зоря - Фейеноорд, 1:1
Голи: Форстер, 44 - Йоргинсен, 15

Кінець матчу

81 хв. Ньювкооп виходить замість Торнстра.

70 хв. Башачихоглу виходить замість Куйта.

68 хв. Чайковський дуже непогано пробив низом - Джонс на місці.

63 хв. Пауліньо виходить замість Любеновича.

61 хв. Петряк шикарно розібрався з защитками в чужій штрайной, де його збили. Але суддя пенальті ще один не дав.

54 хв. Замість Бонавентури на поле виходить Кулач.

48 хв. Чаковскому дали пробити з лінії штрафної - м'яч проходить над воротами.

46 хв. Нелом виходить замість Йоргинсена.

Перерва

44 хв. ГОЛ! Форстер не зміг забити пенальті, але зміг першим продовжувати м'яч у ворота!

44 хв. Боттегин зіграв рукою у штрафному - видалення і пенальті!

43 хв. Боттегин збив Бонавентуру - жовта картка.

41 хв. Форстер б'є здалеку неточно.

36 хв. Вейинович грубо грає проти Любеновича - жовта картка.

31 хв. Замість Опанасенко вийшов Каменюка.

27 хв. Еліа відмінно розібрався зліва і подав на Куйта, але той до м'яча не дістав.

23 хв. Джонс у красивому стрибку дістає відмінний удар з штрафного від Любеновіча.

15 хв. Пропускає Зоря! Йоргинсен двічі зміг виграти верхову боротьбу у штрафному Зорі і з другої спроби відправив м'яч головою у ворота.

11 хв. Голландці середину поля перейшли. Але Зоря і в обороні грає дуже стисло .

5 хв. Поки що, до честі Зорі, Фейеноорд идит на своїй половині поля. Луганчани м'яч забрали і не віддають.

Почався матч

Луганська команда в нинішньому сезоні показує футбол дуже пристойного рівня. У багатьох поєдинках "Зоря" показує зібраний і компактний футбол. Іноді гравцям Вернидуба не вистачає техніки, чим користуються команди більш високого класу. Але навіть проти куди більш іменитих опонентів "Зоря" виглядає нарівні.

На вихідних "Зоря" впевнено перемогла "Зірку" і повернула собі друге місце в чемпіонаті України. Зараз луганчанам потрібно добре налаштуватися на домашній поєдинок проти "Фейєноорда". "Зорі" цілком по силами сьогодні виграти. Та й перемога може добре позначитися на турнірному становищі команди.

Голландці на вихідних грали з "Херенвеном" в чемпіонаті Голландії. І на відміну від "Зорі", виграти не змогли. Матч завершився внічию 2-2.

Зоря - Феєноорд: онлайн-трансляціяФото: Джованні ван Бронкхорст

Головний тренер "Фейєноорда" Джованні ван Бронкхорст зробив кілька компліментів українській команді:

"Зоря" є дуже небезпечним суперником. Наша попередня зустріч завершилася з мінімальним рахунком (1:0), тобто, шанси були фактично рівні. Я вважаю, що з того часу «Зоря» стала більш стабільною командою".

Зоря - Феєноорд: онлайн-трансляціяФото: Владислав Кулач

Нападник "Зорі" Владислав Кулач:

"Ми постараємося виконати все те, що буде вимагати від нас головний тренер. Нам обов'язково треба вигравати, щоб продовжувати боротьбу за вихід з групи. Нас влаштує тільки перемога. Приємно грати, коли на стадіоні є глядачі і вони нас підтримують. Постараємося не підвести всіх тих, хто прийде на стадіон Чорноморець. Хочеться виграти. Хоча всі ми розуміємо, що буде непросто"