Зоря - Дніпро: онлайн-трансляція матчу чемпіонату України

Зоря - Дніпро: онлайн-трансляція матчу чемпіонату України Фото: Зоря - Дніпро

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Онлайн-трансляція матчу "Зоря" - "Дніпро" почнеться на РБК-Україна в 19:00, дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

Для підопічних Маркевича "Зоря" є дуже серйозним подразником, особливо, коли мова іде на боротьбу за третє місце.

10 квітня, 19:30
Запоріжжя, "Славутич-Арена"
Зоря - Дніпро, 1:2
Гол: Гордієнко, 63 - Шахов, 75, Пико, 86

Зоря: Шевченко, Опанасенко, Сіваков, Рафаель, Каменюка, Гордієнко, Чайковський, Тотовицький, Караваєв, Петряк, Будковський
Дніпро: Лаштувка, Федецький, Гуйє, Чигринський, Піко, Ротань, Шахов, Лучкевич, Матеус, Гама, Зозуля

Кінець матчу

90 хв. Матеуса змінює Політило

86 хв. Ось це так! Піко красиво прибрав опонента на фланзі і прострілив, але м'яч залітає у ворота!

79 хв. Піко грубо грає проти Караваєва.

75 хв. ГОЛ! Піку подав, Зозуля підправив м'яч і Шахов відправив снаряд у ворота!

74 хв. Безус з'явився замість Лучкевича.

Зоря - Дніпро: онлайн-трансляція матчу чемпіонату України72 хв. Замість Тотовицького виходить Пауліньо.

Зоря - Дніпро: онлайн-трансляція матчу чемпіонату України63 хв. ГОЛ! ГОРДІЄНКО! Любенович прострілює і гравець Зорі відповідає точним ударом!

57 хв. ЛАШТУВКА! НЕЙМОВІРНО! Ян вибивав м'яч зі своєї половини поля і зумів перекинути Шевченка! Але суддя скасовує гол - удар був з вільного удару!

50 хв. Відмінна комбінація Дніпра завершилася ударом Зозулі і яскравою грою Шевченка!

46 хв. Руїс вийшов замість Бруно Гами

Перерва

45+1 хв. Караваєв б'є головою після подачі з лівого флангу - Лаштувка знову на висоті.

43 хв. Лаштувка не дає переграти себе Будковський, який вийшов один на один.

40 хв. Караваєв непогано, але неточно, б'є з гострого кута.

Зоря - Дніпро: онлайн-трансляція матчу чемпіонату України32 хв. Гама збив Караваєва на фланзі.

25 хв. Петряк відправляється в лікарню після фолу Федецького. А виходить Любеновіч.

Зоря - Дніпро: онлайн-трансляція матчу чемпіонату України20 хв. Федецький грубо грає проти Петряка.

18 хв. Шевченко спокійно забрав м'яч після удару Зозулі.

12 хв. Петряк знову отримав шанс забити, але на цей раз м'яч від Лаштувки відлетів у поперечину!

4 хв. А ось і перша контратака Зорі! Опанасенко подав праворуч і Петряк бив головою - м'яч влучив у захисника.

Старт матчу

Дніпропетровський клуб може обігравати "Динамо", "Шахтар", виходити у фіналі Ліги Європи, але впоратися з "Зорі" не може вже дуже довго. Останній раз "Дніпро" обіграв луганча в 2012 році. З тих пір команди зіграли сім матчів, в шести з яких здобувала перемоги "Зоря".

За часту, "Зоря" досягала потрібного результату за рахунок дисципліни і відмінною реалізації. У цьому сезоні "Зоря" бореться за медалі чемпіонату і змагається саме з "Дніпра". У разі перемоги дніпрян в сьогоднішньому матчі, вони наблизяться до "Зорі" на відстань одного очка, що ускладнить боротьбу за бронзу.

Тренер "Зорі" Юрій Вернидуб:

"У "Дніпра" все досить хороші футболісти. Є збірники України, гарні, технічні, швидкі бразильці. У них хороша лінія оборони і пропускають вони вкрай мало. Якщо говорити про середньої лінії, то вона компактна. А атака – одна з найшвидших в нашому чемпіонаті. Ті ж Руїс, Матеус, Зозуля. Всі гравці достатньо високого рівня. Вміють оборонятися, вибігати в контратаки, а по виходу з оборони в атаку команда є, напевно, одним з лідерів".