Запуск валютного ф'ючерсу в Україні може стати альтернативою NDF, - учасник ринку

Четвер 29 грудня 2011 12:49

Запуск валютного ф'ючерсу в Україні може стати альтернативою NDF. Про це в інтерв'ю РБК-Україна повідомив директор інвестиційної компанії "Трійка Діалог Україна" Артемій Єршов.

"Ринок NDF (безпоставкових форвард) досить вузький і недостатньо ліквідний. Відповідно, якісь очікування можуть рухати вартість, - зазначив Єршов. - Це певний індикатор настроїв спекулятивного ринку по відношенню до гривні. І парадоксально, що Центробанк на це не має ніякого впливу. Запуск валютного ф'ючерсу в Україні став би альтернативою NDF. Нацбанк зміг би на нього впливати своїми інтервенціями, адже в цьому немає нічого поганого, якщо це вписується в політику підтримки стабільності грошової одиниці і не призводить до проїдання золотовалютних резервів. Інтервенція - це абсолютно нормальний цивілізований метод, що є в усьому світі", - сказав Єршов.

Також він також підкреслив, що з українських компаній до NDF мають доступ тільки банки з іноземним капіталом через материнські компанії.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся