Запуск комісії з відбору посадових осіб дозволить призначити професійних управлінців, – Ковальчук

НовиниПолітика    13.07.2016 - 16:28

Початок роботи Комісії з питань вищого корпусу держслужби – це важливий крок у реформуванні державної служби, який дозволить призначити професійні кадри в органи влади. Про це заявив представник президента в КМУ, перший заступник глави АПУ Віталій Ковальчук, коментуючи рішення уряду про створення Комісії та затвердження її персонального складу.

За його словами, президент вітає рішення Кабміну про створення комісії з питань вищого корпусу державної служби та затвердження її персонального складу, а також закликає до невідкладного початку її роботи.


"Негайний початок роботи Комісії з питань вищого корпусу держслужби дозволить призначити професійних керівників центральних органів виконавчої влади і глав місцевих адміністрацій. Комісія невідкладно повинна почати свою роботу з відбору високопрофесійних фахівців, які будуть здатні реалізовувати визначені главою держави, урядом і парламентом завдання", – повідомив Ковальчук.

Разом з тим, на його думку, робота комісії забезпечить рівний доступ фахівців до державної служби, що сприятиме зростанню професіоналізму державних кадрів і швидкому впровадженню реформ на всіх рівнях.

"Професійні державні управлінці в стислі терміни повинні реалізувати стратегію реформування країни і забезпечити високі стандарти якості надання державних послуг", – резюмував Ковальчук.

Як відомо, Комісія з питань вищого корпусу державної служби буде забезпечувати проведення конкурсних відборів на посади вищого корпусу державної служби (посади державної служби категорії "А"), здійснювати дисциплінарні провадження по них, а також гарантувати і захищати їх права.

On Top