ua ru

Запасів вугілля на українських ТЕС залишилося на добу роботи, - "Укренерго"

Запасів вугілля на українських ТЕС залишилося на добу роботи, - "Укренерго" Фото: запаси вугілля

В "Укренерго" відзвітували про запаси вугілля на українських електростанціях

В ДП НЕК "Укренерго" заявили, що запасів вугілля на теплоелектростанціях залишилося на добу роботи. Про це сьогодні в ході круглого столу повідомив начальник Державної інспекції з експлуатації електричних станцій та мереж головний державний інспектор з експлуатації станцій і мереж НЕК "Укренерго" Олег Коземко, передає кореспондент РБК-Україна.

За його словами, у більшості електростанцій запасів вугілля вистачить для роботи протягом доби.

"Хочу відзначити, що відбувається з паливом станом на 8 годину сьогодні інформація. Наприклад, на Криворізькій ТЕС залишок вугілля 5 тис. тонн - це для роботи двома енергоблоками протягом доби. Придніпровська ТЕС - 1,4 тис. тонн - це на добу. Слов'янська станція коштує, палива 100 тонн на складі, для роботи в пропускному режимі енергоблоку необхідний добовий витрата - 7 тис. тонн, Зміївська ТЕС - 1,6 тис. тонн - це доба, Курахівська - 31,8 тис. тонн - це теплова електростанція, яка сьогодні працює 6 енергоблоками, тому що №4 перебувають на поточному ремонті і витрата добового палива - 12 тис. тонн, самі можете порахувати, яка кількість діб вистачить 31 тис. і це вугілля газової групи", - сказав Коземко.

Нагадаємо, раніше "Укренерго" заявило про напружену ситуацію з забезпеченням балансу електроенергії на українських теплових електростанціях (ТЕС).