ru ua

На заході України затопило 9 районів, введені надзвичайні заходи безпеки

На заході України затопило 9 районів, введені надзвичайні заходи безпеки Фото: Арсен Аваков (РБК-Україна)

Оголошено другий - помаранчевий рівень небезпеки

У зв’язку з негодою в Івано-Франківській та Чернівецькій області введені надзвичайні заходи безпеки. До ліквідації наслідків стихії залучені сотні рятувальників та поліцейських.

Про це повідомили у Міністерстві внутрішніх справ.

За словами глави МВС Арсена Авакова, станом на 19:00 фіксуються підтоплення у 9 районах.

"У епіцентрі негоди опинилися 31 житловий будинок і 37 господарств. Задіяно 123 поліцейських та 120 рятувальників, а також 62 одиниці службової техніки. Поліцейські та рятувальники заходять до кожного будинку та перевіряють, чи не залишилися там у небезпеці люди або домашні тварини, допомагають місцевій владі доставляти продукти першої необхідності", - повідомив Аваков.

Негода на Прикарпатті та Буковині: рішенням міністра внутрішніх справ Arsen Avakov введено надзвичайні заходи безпеки....

Опубліковано Вікторією Навроцькою Понеділок, 22 червня 2020 р.

Ситуацію моніторять цілодобово в оперативному штабі. Поліцейські охороняють будинки людей, щоб уникнути мародерства. Аваков також зазначив, що ситуація змінюється щохвилини, тому рятувальники і поліцейські будуть працювати вночі.

"Організовуємо місця для ночівлі та харчування. Станом на зараз – ситуація контрольована. Завтра зранку до регіону прибудуть додаткові сили поліції, рятувальників і гвардійців. Прошу зберігати спокій", - додав глава МВС.

Фото: наслідки негоди в регіоні (Управління ГСЧС в Чернівецькій області / Facebook)

Раніше в Івано-Франківській ОДА повідомили, що негода зруйнувала 10 км дамб, 1 водозабір, 11 автомобільних мостів. Ще 24 дорожні і 7 пішохідних мостів зазнали часткового руйнування.

Нагадаємо, дощі та зливи в Івано-Франківській області призвели до пошкоджень низки інфраструктурних об’єктів, негода відрізала від цивілізації кілька сіл Верховинського та Косівського районів.