Заступник міністра оборони Петро Мехед просить суд видати йому на поруки заступника Генерального штабу Збройних сил України Віктора Назарова, який підозрюється у службовій недбалості, яка призвела до краху літака Іл-76 і загибелі українських військовослужбовців.
Заступник міністра оборони Петро Мехед (на фото) просить суд видати йому на поруки заступника Генерального штабу Збройних сил України Віктора Назарова, який підозрюється у службовій недбалості, яка призвела до краху літака Іл-76 і загибелі українських військовослужбовців. Про це Мехед заявив журналістам, передає кореспондент РБК-Україна.
"Всі необхідні документи... подані", - заявив Мехед.
Разом з Мехедом аналогічні клопотання заявили близько 10 військовослужбовців, які присутні на судовому засіданні.
"На даному етапі з позиції, як я знаю генерала Назарова, він чесний і порядний чоловік, який готовий відповідати за свої вчинки. Але утримання під вартою буде тільки психологічно тиснути на нього",- додав Мехед.
Нагадаємо, сьогодні, 25 листопада, суд почав розгляд клопотання Генеральної прокуратури про обрання запобіжного заходу генералу Генштабу Назарову.