На закупівлю карет швидкої допомоги виділено 30 млн грн, - КМДА

НовиниСуспільство    04.10.2016 - 17:09
Фото: КМДА
Фото: КМДА

На закупівлю карет швидкої медичної допомоги з міського бюджету виділено 30 млн грн. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник під час презентації медичних автомобілів "Ford", яка відбулася в Міжнародному виставковому центрі.

"Столична галузь охорони здоров’я постійно поповнюється новітніми технічними засобами. Цього року ми вже придбали та передали до медичних закладів 100 нових автомобілів "Ford Fiesta" (Євро 5+). Таким чином ми повністю забезпечили  медспецтранспортом первинну та вторинну ланки медичної галузі столиці. На цих автомобілях лікарі оперативно доїжджають до пацієнтів  та надають необхідну допомогу вдома інвалідам, онкохворим і тим, хто не може самостійно дістатися лікарні", – розповів Микола Поворозник.

За його словами, наразі Департамент охорони здоров’я проводить тендер на закупівлю карет швидкої допомоги.

"Процедура торгів найближчим часом завершиться і вже цього року автомобільний парк швидких поповниться 15 новими каретами швидкої допомоги, оснащеними за сучасними вимогами. На цьому ми не будемо зупинятися і плануємо повністю замінити автопарк медичного транспорту", – підкреслив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

On Top