Законопроекти з медичної реформи мають бути ухвалені до кінця червня, - Супрун

НовиниПолітика    20.05.2017 - 00:53
Фото: Уляна Супрун розповіла, що заважає розпочати медичну реформу
Фото: Уляна Супрун розповіла, що заважає розпочати медичну реформу

МОЗ не зможе розпочати реформу системи фінансування охорони здоров’я без ухвалення необхідних законопроектів Радою

Верховна Рада має ухвалити необхідні законопроекти для проведення медичної реформи до кінця червня, інакше цього року не вдасться розпочати реформу системи фінансування охорони здоров’я. Про це заявила в. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун в ефірі "5 каналу".

"Нам від коаліції передали інформацію, що вони сподіваються, що робоча група завершить свою роботу до 6 червня, але навіть до 6 червня - це два тижні пропадає, бо немає сесійних тижнів кожного тижня", - зазначила Супрун.

Вона додала, що вкрай важливо, щоб законопроекти з медичної реформи були ухвалені до кінця червня, оскільки з 1 липня розпочинається реформа "на рівні первинної ланки".

"Нам потрібно змінити Бюджетний кодекс і по-іншому оплачувати послуги на первинній ланці. Інакше ми не можемо розпочати реформу системи фінансування охорони здоров’я аж у 2019 році", - сказала Супрун.

Нагадаємо, виконуюча обов'язки міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун звернулася до Кабінету міністрів України із пропозицією зупинити поставки російських ліків на український ринок.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top