Закон, що розширює коло миротворчих операцій, в яких можуть брати участь ЗСУ, набув чинності

Закон № 5286-VI, який розширює коло миротворчих операцій, в яких можуть брати участь ЗСУ, набув чинності сьогодні, 13 жовтня. Текст закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо участі Збройних Сил України в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки" опубліковано у виданні "Голос України".

Відповідно до закону, зміни вносяться в більш ніж 10 зв'язкових законів, які регулюють участь українського контингенту в міжнародних операція з підтримання миру та безпеки.

Згідно зі змінами, ВСУ можуть також брати участь у врегулювання криз, боротьбі з міжнародним тероризмом і піратством, евакуації населення із зони конфлікту і ліквідації надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.

Крім того, Україна бере участь у міжнародних миротворчих операціях у складі багатонаціональних військових формувань високої готовності шляхом здійснення оперативного чергування, своєчасного направлення національного контингенту та національного персоналу в розпорядження органів, які визначаються рішеннями про проведення таких операцій, а також надання матеріально-технічних ресурсів та послуг.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся