Закон, який визначає механізм формування статутного капіталу земельного банку, набув чинності

В Україні сьогодні, 13 жовтня, набув чинності закон № 5248-VI, який визначає механізм формування статутного капіталу земельного банку. Текст закону "Про внесення змін до закону України" Про банки і банківську діяльність "щодо державного земельного банку" опубліковано у виданні "Голос України".

Відповідно до закону, Кабінет міністрів має право формувати статутний капітал державного земельного банку за рахунок грошових внесків і внесків у вигляді земельних ділянок.

Крім того, державний земельний банк має право здійснювати операції з земельними ділянками і майновими правами на земельні ділянки відповідно до законодавства України у сфері земельних відносин та свого статуту.

Національний банк України визначає особливості видачі державному земельному банку банківської ліцензії, регулювання та здійснює нагляд за державним земельним банком з урахуванням специфіки його діяльності.

Законом вводиться в дію державний земельний банк, який надаватиме сільгосппідприємствам, фермерам кредити не більше 5% ставки Національного банку України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся