ua ru

Активісти, що захопили будівлю МінАПК, мають намір створити там казарму самооборони

Активісти, які захопили будівлю Міністерства аграрної політики та продовольства на вулиці Хрещатик у Києві, мають намір створити там казарму самооборони.

Активісти, які захопили будівлю Міністерства аграрної політики та продовольства на вулиці Хрещатик у Києві, мають намір створити там казарму самооборони. Про це вони розповіли кореспонденту РБК-Україна.

За словами активістів, вони створять у будівлі також медпункт, пункт обігріву та місця для ночівлі мітингувальників. Особливо гостро, за їх словами, стоїть проблема створення медпункту.

Будівля міністерства повністю контролюється протестувальниками. Охороняють його до 40 осіб. Вони пускають в будівлю тільки співробітників міністерства і пресу.

Співробітники міністерства приходять на роботу, щоб забрати особисті речі. До кабінетах їх проводить охорона. Після цього кабінети опечатуються. Конфліктних ситуацій немає.

Міністерство, за словами співробітників, буде продовжувати роботу в штатному режимі, але в іншому будинку. Зараз це питання вирішується.

Приміщення всередині міністерства практично не постраждали - розбите скло дверей, і у вестибюлі є кілька написів балончиком.

Нагадаємо, раніше активісти руху "Спільна справа" зайняли будівлю Міністерства аграрної політики України на вул. Хрещатик, 24.

"Після переговорів стало остаточно ясно, що обіцяне наступ доведеться організовувати самостійно. Ми починаємо. Активістами "Спільної справи" тільки що включена до приміщення Міністерства АПК", - йдеться в повідомленні.