Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" за газ зменшилась на 1,1 млрд гривень

Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" за газ зменшилась на 1,1 млрд гривень
Фото: НАК "Нафтогаз України" (РБК-Україна)

Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" за газ становить близько 29 млрд гривень

Заборгованість підприємств перед НАК "Нафтогаз України" за газ станом на 29 серпня 2017 року зменшилась на 1,1 млрд гривень. Про це йдеться у повідомленні прес-служби "Нафтогазу".

"Станом на 29 серпня 2017 року сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів перед НАК "Нафтогаз України" складає близько 29 млрд гривень. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 1,156 млрд гривень (3,8%)", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, близько 79% від загальної суми заборгованості становить борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, ще близько 11% становить борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії , а 10% - борг прямих промислових споживачів.

Крім того, зазначається, що борг "Київенерго" за газ за минулий тиждень зменшився на 229 млн гривень (6,4%) й наразі становить 3,347 млрд гривень. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що станом на 22 серпня 2017 року сумарна прострочена заборгованість складала близько 30,2 млрд гривень.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся