ru ua

Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" за газ зменшилась на 321 млн гривень

Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" за газ зменшилась на 321 млн гривень Фото: "Нафтогаз" (РБК-Україна)

Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" складає 31,1 млрд гривень

Заборгованість підприємств перед НАК "Нафтогаз України" за газ зменшилась на 321 млн гривень. Про це йдеться у повідомленні прес-служби НАК.

"Станом на 11 липня 2017 рік сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів перед НАК "Нафтогаз України" складає близько 31,1 млрд гривень. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 321 млн гривень (1%)", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, близько 81% від загальної суми заборгованості становить борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії становить близько 10%, а борг прямих промислових споживачів - 9%.

Крім того, повідомляється, що заборгованість ПАТ "Київенерго" за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилась на 31 млн гривень і складає 4 119 млн гривень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що "Нафтогаз" зможе використовувати транш ЄБРР в повному обсязі після затвердження Кабінетом міністрів України фінплану компанії на 2017 рік і продовження реформи корпоративного управління.