Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" за газ зменшилась на 291 млн гривень

Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" за газ зменшилась на 291 млн гривень
Фото: "Нафтогаз" (РБК-Україна)

Сумарна прострочена заборгованість складає близько 31,6 млрд гривень

Заборгованість підприємств перед НАК "Нафтогаз України" за газ станом на 27 червня 2017 року зменшилась на 291 млн гривень. Про це йдеться у повідомленні прес-служби "Нафтогазу".

"Станом на 27 червня 2017 р. сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів перед НАК "Нафтогаз України" складає близько 31,6 млрд грн. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 291 млн грн (0,9%)", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, близько 81% від загальної суми заборгованості становить борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії становить 10%, а борг прямих промислових споживачів - близько 9%.

Заборгованість ПАТ "Київенерго" за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилась на 93 млн гривень. Крім того, повідомляється, що сумарна заборгованість Київенерго складає близько 4 183 млн гривень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що "Нафтогаз" виплатив до бюджету дивіденди і податок на прибуток у сумі 15,7 млрд гривень.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся