Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" становить 20,9 млрд грн

Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" становить 20,9 млрд грн
Фото: заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" зменшилася на 205 млн гривень

Заборгованість прямих промислових споживачів за минулий тиждень збільшився на 24 млн гривень

Сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ і прямих промислових споживачів перед НАК "Нафтогаз України" станом на 7 червня 2016 року становить 20,7 млрд гривень, що на 205 млн гривень (1,0%) менше заборгованості на минулого тижня. Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Нафтогазу".

Заборгованість ТКЕ та ТЕЦ за минулий тиждень зменшилася на 177 млн гривень (1,0%). Борг ТЕЦ за природний газ уменшился на 2 млн гривень (0,1%) , борг прямих промислових споживачів зменшилась на 27 млн гривень (2,4%) .


ПАТ "Київенерго", порівняно з минулим тижнем, зменшило свою заборгованість на 68 млн гривень (8,3%). Сумарна заборгованість підприємства становить близько 757 млн грн.

Нагадаємо, раніше голова правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв заявив, що "Нафтогаз" розраховує, що в III кварталі 2016 року ціна імпортного газу для України складе менше 200 доларів за тисячу кубометрів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся