Затримання керівників ОПЗ зриває приватизацію заводу, - нардеп

НовиниПолітика    15.07.2016 - 12:41

Затримання голови наглядової ради ПАТ "Одеський припортовий завод" (ОПЗ) Сергія Переломи та першого заступника директора цього ж заводу Миколи Щурикова, а також заяви глави Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі зривають прозорий та чесний процес приватизації Одеського припортового заводу. Про це заявив народний депутат України, член Комітету Верховної Ради з питань економічної політики Олександр Романовський.

"18 липня, тобто в понеділок, закінчується строк подачі заявок на приватизацію ОПЗ. Будь-який реальний інвестор, який теоретично має серйозне бажання взяти участь у приватизації, мав би сьогодні до 2-ї половини дня внести кошти у вигляді грошової застави для того, щоби брати участь у цій приватизації", - повідомив він.


Народний депутат сказав, що він не може уявити собі жодного серйозного інвестора, який би на фоні цих подій, які відбулися учора і сьогодні (із затриманням Переломи та Щурикова, – ред.), захоче внести грошові застави.

"У мене виникає питання: Міхеїл Саакашвілі та заступник голови НАБУ Углава – вони в цій країні хто? Представники правоохоронних органів чи, можливо, покупці Одеського припортового заводу, чи, можливо, консультанти покупців, чи, можливо, люди, які знищують процес приватизації? Які повноваження та функції в цій країні вони несуть? Я маю таке питання навіть до вищого політичного керівництва держави", - резюмував Олександр Романовський.

On Top