ua en ru

Завдання до 2025 року: Україна отримає оновлений пакет Цілей партнерства з НАТО

Завдання до 2025 року: Україна отримає оновлений пакет Цілей партнерства з НАТО Фото: генсек НАТО Єнс Столтенберг та президент України Володимир Зеленський (Віталій Носач, РБК-Україна)
Автор: РБК-Украина

Відбулось засідання Комітету з партнерств та колективної безпеки НАТО у форматі Процесу планування та оцінки сил з Україною. Обговорювалося оновлення пакету Цілей партнерства України з НАТО.

Помічник Генерального секретаря НАТО з питань операцій Джон Манза відзначив прогрес України у реформуванні сектору безпеки і оборони та виконанні Цілей партнерства попереднього періоду.

"Ми продовжимо надавати допомогу Україні у здійсненні необхідних реформ та розвитку спроможностей сил безпеки і оборониˮ, - сказав Манза.

Оновлений пакет Цілей партнерства для України містить завдання і заходи на період до 2025 року. У ньому також наведено сили і засоби, які Україна готує для участі у програмі "Партнерство заради мируˮ, операціях та місіях Альянсу. Цілі партнерства підтримують інші завдання з реформування сектору оборони й безпеки, насамперед - проєкти і заходи оборонної реформи.

"Делегації України та Альянсу підтримали запропонований документ та домовились перейти до наступного етапу його узгодження - направлення на розгляд Північноатлантичної ради", - інформують в Міноборони.