За організацію нелегального грального бізнесу пропонується встановити кримінальну відповідальність.

За організацію нелегального грального бізнесу пропонується встановити кримінальну відповідальність, а гравці нестимуть адміністративну відповідальність. З такою ініціативою виступив Державний комітет підприємництва, розробивши відповідний законопроект, повідомляє сайт Держкомпідприємництва.

Документом передбачається, віднести до числа організаторів азартних ігор власників інтернет-клубів, які надають доступ до сайтів мережі Інтернет, на яких проводяться азартні ігри, а також посилити адміністративну відповідальність за організацію і проведення на території України азартних ігор, збільшивши розмір штрафу (з 8 тис. до 10 тис. мінімальних заробітних плат). 
У документі також передбачається запровадження кримінальної відповідальності за заняття діяльністю, яка заборонена Законом України "Про заборону грального бізнесу" та посилення адміністративної відповідальності гравців, які беруть участь в організованих азартних іграх.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся