ua en ru

За добу в Луганській обл. в результаті обстрілів загинули 3 українських військових та 5 поранені, - Москаль

За минулу добу в результаті обстрілів терористами позиції українських військових в Луганській обл. загинули 3 військових та 5 отримали поранення.

За минулу добу в результаті обстрілів терористами позиції українських військових в Луганській обл. загинули 3 військових та 5 отримали поранення. Про це повідомила прес-служба голови Луганської ОДА Геннадія Москаля.

Як повідомляється, за минулу добу позиції українських військових в Луганській обл. були обстріляні більше 20 разів.

"Усі обстріли здійснені 32-м корпусом так званого "Війська донського" та бойовиками батальйонів "Дон" і "Заря", які не підкорюються керівництву ЛНР, діють на власний розсуд і доводять, що є справжнім нащадками генерала Власова та козачих каральних дивізій СС", - йдеться у повідомленні.

Так, 7 жовтня, бойовики з с.Весела Гора здійснили спробу штурму мосту біля м.Щастя. Штурм відбито й подавлено вогнем українських військових, загиблих і поранених немає.

Крім того, з 4:00 ранку до 23:00 по позиціях українських військових у м.Щастя поблизу ТЕС та мосту було здійснено шість обстрілів різної інтенсивності.

З 14:00 по 14:30 з боку м. Кіровськ бойовики обстріляли з мінометів блокпост Нацгвардії біля с.Фрунзе Слов'яносербського району. Загинув 30-річний солдат Нацгвардії, ще один солдат поранений.

О 16:05 бойовики обстріляли з установки "Град" пост Нацгвардії біля Бахмутки. Один нацгвардієць загинув, троє поранені.

О 15:20 з боку Кіровська терористи обстріляли з мінометів та "Градів" блокпост Нацгвардії біля смт. Донецький Кіровської міськради. Один солдат загинув, ще один легко поранений.

Під час обстрілу українських військових із боку контрольованого ЛНР м. Первомайськ терористи вперше застосували потужний міномет "Василек", отриманий із Росії. Жертв та поранених немає.

З 13:20 до 14:15 опорні пункти 24-ї бригади ЗСУ в районі с.Трьохізбенки були тричі обстріляні з різних видів зброї. Обстрілів зазнав і опорний пункт окремого батальйону біля с.Чорнухине.

Нагадаємо, як заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос, з початку перемир'я 5 вересня 2014 р. за станом на 7 жовтня в зоні проведення антитерористичної операції загинули 64 українських військовослужбовців, ще 364 отримали поранення.