ru ua

У Південному Судані стався напад на автоколону з віце-президентом

У Південному Судані стався напад на автоколону з віце-президентом Фото: громадянська війна в Південному Судані

Перестрілка сталася по дорозі зі столиці країни Джуби в місто Бор

У Південному Судані невідомі зі зброєю напали на колону автомобілів, у якій слідував перший віце-президент країни Табан Денг Гай. У результаті нападу поранення отримали троє охоронців, передає Reuters.

Зазначено, що перестрілка сталася по дорозі зі столиці країни Джуби в місто Бор. Міністр інформації Південного Судану Джейкоб Акеч Денг заявив, що перший віце-президент перебуває у безпеці.

У лютому у відставку подав генерал-лейтенант урядової армії Південного Судану Томас Сірілл, звинувативши президента Салва Кііра в етнічних чистках. Після цього він очолив повстанський рух із метою повалити чинного главу держави. Чи причетний цей рух до нападу на чиновників наразі невідомо.

Як відомо, Південний Судан отримав незалежність від Судану 9 липня 2011 року за результатами референдуму, після чого країну офіційно прийняли в ООН і Африканський союз. Із грудня 2013 року, коли президент країни Салва Кіір заявив про запобігання спробі державного перевороту, в країні йде громадянська війна.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що загалом близько двох мільйонів дітей та підлітків були змушені залишити свої домівки через конфлікт у Південному Судані.