Більше 1 мільйона дітей та підлітків з Південного Судану стали біженцями

Більше 1 мільйона дітей та підлітків з Південного Судану стали біженцями
Фото: діти в Південному Судані

Три чверті дітей та підлітків у Південному Судані не мають змоги відвідувати школу

Загалом близько двох мільйонів дітей та підлітків були змушені залишити свої домівки через конфлікт у Південному Судані. Про це в понеділок, 8 травня, повідомили в Управлінні Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН) та ЮНІСЕФ, передає DW.

Відзначають, що більше 1 мільйона дітей та підлітків з Південного Судану стали біженцями і були змушені переїхати в сусідні країни, а також біля 1 млн неповнолітніх мешканців країни стали вимушеними переселенцями.

"За даними УВКБ ООН та ЮНІСЕФ, серед 1,8 мільйона біженців з Південного Судану, що перебувають наразі в сусідніх Уганді, Кенії, Ефіопії та Судані, понад 62% - діти та підлітки. Іншими словами, з п'яти біженців, що рятуються втечею з Південного Судану, троє - діти та підлітки. На додачу налічується більш ніж один мільйон неповнолітніх серед внутрішніх переселенців у самому Південному Судані", - відзначають в повідомленні.

Також директор УВКБ ООН з питань Африки Валентин Тапсоба заявив, що  понад 75 тисяч неповнолітніх прибули в табори для біженців без супроводу дорослих.

Також в ООН повідомляють, що три чверті дітей та підлітків у Південному Судані не мають змоги відвідувати школу.

Нагадаємо, 20 лютого повідомлялося, що у Південному Судані офіційно оголошений голод.
 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся