ua en ru

Південна Корея відновила пропаганду проти КНДР

10:28 27.11.2010 Сб
2 мин

Південна Корея відновила пропаганду проти КНДР. Органи психологічної боротьби Республіки Корея поширили близько 400 тис. листівок на територіях північного сусіда, що межують з півднем. Крім того, південнокорейські пропагандисти застосовують також звуковіщальні станції. Про це повідомляють місцеві ЗМІ, передає РБК з посиланням на агентство "Сіньхуа".
Пропаганда була відновлена після обстрілу артилерією КНДР острова Йонпхендо, який стався 23 листопада 2010 р.
Нагадаємо, 23 листопада 2010 р. загострилися останнім часом відносини двох Корей і переросли у збройний конфлікт. Сторони звинувачують один одного в провокації військових дій. У Сеулі заявляють, що в цей день близько 07:30 за київським часом армія КНДР провела артобстріл одного з південнокорейських прикордонних островів з населенням близько 1 тис. 300 осіб. У відповідь на артобстріл Південна Корея відкрила вогонь з самохідних гаубиць і підняла в повітря винищувачі F-16. Влада КНДР заявляє, що Південна Корея першою почала артилерійський обстріл території Північної Кореї, випустивши по позиціях КНДР кілька десятків артилерійських снарядів. Згідно з версією Пхеньяна, вогонь по північнокорейських територіях почався о 06:00 за київським часом, на що "Корейська народна армія негайно відповіла рішучими діями".
Жертвами артилерійського обстрілу південнокорейського острова Йонпхендо стали чотири особи, ще більше 10 отримали поранення.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: