Ювентус - Реал: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів

Ювентус - Реал: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів Фото: Sky Sports

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію матчу Ліги Чемпіонів

Завдяки двом голам у кожному з таймів "Ювентус" зумів переграти в першому матчі 1/2 фіналу Ліги Чемпіонів "Реал".

5 квітня, 21:45
Турин, "Ювентус Стедіум"
Ювентус - Реал, 2:1
Голи: Мората, 9, Тевес, 57 - Роналду, 29
Ювентус:
Буффон, Ліхтштайнер, Бонуччі, К'єлліні, Евра, Маркізіо, Пірло, Стураро, Відаль, Тевес, Мората
Реал: Касільяс, Варан, Пепе, Рамос, Марсело, Карвахаль, Іско, Кроос, Джеймс Родрігес, Бейл, Роналду

Фінальний свисток

90+2 хв. Відмінний момент у Юве! Льоренте пробив головою після подачі Пірло, але Касільяс зіграв впевнено!

Ювентус - Реал: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів86 хв. Замість Тевеса на поле виходить Перейра. А Хесе выъодит замість Бейла.

Ювентус - Реал: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів85 хв. Родрігес стукнув по ногах Льоренте.

84 хв. Класно тримає оборону зараз Юве. М'яч повністю знаходиться у Реала, але ударів немає.

Ювентус - Реал: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів78 хв. Замість Морати виходить Льоренте.

Ювентус - Реал: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів75 хв. Карвахаль фолить на Морате.

74 хв. Кроос знову пробив здалеку, але в цей раз неточно.

69 хв. Намагається прискоритися Реал. Від цього страждає точність передач.

Ювентус - Реал: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів64 хв. А у Юве Барцальї з'явився замість Стураро.

Ювентус - Реал: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів63 хв. Чічаріто змінює в грі Іско.

Ювентус - Реал: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів57 хв. ТЕВЕС пробиває Касільяса!

57 хв. Карвахаль збив Тевеса у штрафному! Пенальті! А Відаль і Пепе за розмови отримують картки.

52 хв. Якщо в першому таймі було дуже мало фолів, то зараз їх кількість значно зросла.

47 хв. Касільяс впевнено забрав м'яч після удару Відаля.

Стежимо за другою половиною гри

Кінець першого тайму

40 хв. Іско прорвався по лівому флангу і подав - Кріштіано бив головою, але влучив м'ячем у поперечину!

33 хв. Як же впевнено грають обидва колективи. І обидва розуміють свої плюси в очному протистоянні. І від цього футбол тільки виграє.

Ювентус - Реал: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів29 хв. ГОЛ! Родрігес зумів отримати м'яч в штрафній Юве і м'яко накинути на лінію воріт на Кріштіано, який без варіантів вирівнює цифри на табло!

23 хв. Багато намагається Реал грати через фланги, але подачі у виконанні вершкових виходять дуже поганими.

17 хв. Добре у команд виходить володіння м'ячем. У кожної снаряд затримується надовго, але туринці більше намагаються пресингувати.

Ювентус - Реал: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів12 хв. З класним ударом від Крооса впорався Буффон!

9 хв. ГОЛ! Виходить вперед Юве! Тевес бив зі штрафного, голкіпер відбив м'яч прямо на Морату, який спокійно відкрив рахунок у матчі!

6 хв. Черговий погано виконаний штрафний від Роналду - м'яч влучив у стінку.

3 хв. Перший удар у поєдинку за Ювентусом. Стураро пробив з лінії штрафного в руки Касільяса.

Почався матч

Команди двічі зустрічалися на груповому етапі минулого розіграшу. У Мадриді сильнішим виявився "Реал" (2:1), а в Турині була зафіксована нічия - 2:2.

Суперники провели між собою 16 матчів, і все - в рамках найпрестижнішого єврокубка. "Ювентус" вдома виграв п'ять зустрічей при одній нічиїй і одній поразці, а "Реал" на своєму полі переміг у п'яти поєдинках при двох поразках. У ці 16 зустрічей входять фінал ЛЧ-1997/98 та перегра чвертьфіналу Кубка чемпіонів-1961/62, що відбулася в Парижі. Тоді перемога залишилася за мадридцями - 3:1.

"Юве" не виступав у півфіналі Ліги чемпіонів в сезоні 2002/03. Тоді туринці спершу поступилися в Мадриді "Реалу" (1:2), але потім взяли реванш на своєму полі (3:1) і вийшли у фінал.

Головний тренер "Ювентуса" Массіміліано Алегрі:

"Це півфінал, а "Реал" - чинний володар трофею, так що у нього, напевно, шанси трохи вище. Але це не той випадок, коли ми можемо сказати, що нам нема чого втрачати. Ми можемо втратити путівку у фінал. Ми повинні усвідомлювати те, що нам вже вдалося зробити. У нас є шанс. Але не можна забувати і про те, що в суперниках - дуже сильна команда".

Головний тренер "Реала" Карло Анчелотті:

"Це буде матч рівних суперників. Ми багато володіли м'ячем у поєдинках з "Атлетико" в чвертьфіналі, але "Ювентус", як і ми, любить володіти м'ячем. Головне - показати наші сильні якості. Ми постараємося активно атакувати і зберігати надійність в обороні".