Ювентус - Реал: онлайн трансляція (рахунок 0:3)

Ювентус - Реал: онлайн трансляція (рахунок 0:3) Фото: "Ювентус" - "Реал" (juventus.com)

РБК-Україна провів онлайн-трансляцію 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Ювентус - Реал. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна о 21:45, а дивитися матч можна на каналі "Футбол 1". Туринський "Ювентус" прийме мадридський "Реал" у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. На думку букмекерів, у даному поєдинку невелику перевагу на боці іспанського клубу.

3 квітня 21:45
Турин, стадіон "Альянц Арена"

- Стартові склади:

"Реал": Навас, Карвахаль, Рамос, Варан, Марсело, Каземіро, Модріч, Кроос, Іско, Бензема, Роналду

"Ювентус": Буффон, Де Шильйо, К'єлліні, Барцальї, Сандро, Асамоа, Бентакур, Хедіра, Дуглас Коста, Дибала, Ігуаїн

Матч завершено 0:3

90 + 3 хв. Звучить фінальний свисток.

90 + 2 хв. Роналду знову промахується з лінії воротарського.

90 хв. Роналду сильно б'є низом в ближній кут. Буффон на місці.

82 хв. І в команді "Реала" остання заміна: Модріч йде, Ковачич з'являється на полі.

77 хв. Мадридці господарюють на полі у Турині. "Ювентус" виглядає приречено.

75 хв. Іско відправився відпочивати, Асенсио виходить.

75 хв. І остання заміна у "Ювентуса": Куадрадо виходить, Хедіра йде.

72 хв. Марсело забиває третій гол!

69 хв. Аллегрі підсилює атаку: Манджукич виходить замість Асамоа, Коста відправився відпочивати, а замість нього вийшов Матюїді.

66 хв. Дибала отримує другу жовту картку і йде поле. Аргентинець підводить команду і залишає "Юве" у меншості. Туринці залишилися без одного з провідних форвардів і в матчі-відповіді.

64 хв. Фантастичний гол забиває Роналду! Просто шедевр. Спочатку ворота рятує Буффон, а потім Роналду забиває ударом через себе в падінні після пасу Карвахаля.

Фото uefa.com

60 хв. "Ювентус" намагається грати агресивно.

59 хв. Першу заміну в матчі робить "Реал": Бензема йде, Васкес з'являється на полі.

55 хв. Рамос отримує жовту картку за удар по ногах ззаду і пропускає матч-відповідь.

51 хв. Ігуаїн намагався вирізати на дальню штангу на Дібалу, але м'яч перехопив Навас.

50 хв. Небезпечно! Роналду б'є низом в дальній кут. М'яч проходить поруч зі штангою.

46 хв. Розпочався другий тайм. Поки без замін.

45 хв. Завершився перший тайм.

45 хв. Дибала отримує попередження за занадто бурхливі емоції щодо арбітра.

39 хв. К'єлліні був після кутового, але удар головою у захисника зовсім не вийшов. Слідом Дибала ще раз виконав стандарт, але "Реалу" пощастило.

Фото twitter.com/realmadrid

36 хв. Ох! Кроос найпотужнішим ударом б'є по воротах Джиджи. Поперечина рятує господарів.

34 хв. Де Шильйо бив в напрямку воріт, Дибалі не вистачило якихось сантиметрів.

26 хв. Бентанкур отримує попередження за грубий підкат проти Каземіро. Через цей "гірчичник" уругвайський футболіст не зіграє у матчі-відповіді.

22 хв. Який момент! Везе "Реалу" - Навас рятує ворота. Дибала навішував зі штрафного, і Ігуаїн в упор розстрілював ворота.

19 хв. Гра дещо заспокоїлася. "Реал" спокійно катає м'яч поперек поля. "Ювентус" шукає підхід до воріт суперника.

13 хв. Бентанкур отримує перечачу в штрафний від Ігуаїна, але б'є по воротах занадто слабо.

11 хв. Варан після подачі з кутового не влучає у ворота.

6 хв. Рамос блокує найнебезпечніший удар Дібали з меж штрафного.

3 хв. "Реал" забиває швидкий гол! Роналду відзначився в десятому матчі Ліги чемпіонів поспіль. Цікаво, як відповість "стара сеньйора". "Юве" - це так команда, яка вміє тримати удар.

1 хв. Матч розпочався! Поїхали!!

Фото twitter.com/juventusfc

- Команди вже на полі, звучить легендарний гімн Ліги чемпіонів.

- Можна проводити конкурс на найкращий підпис)

- Як думаєте?

- Ажіотаж зростає з кожною хвилиною!

- На "Ювентус Стедіум" затишшя перед бурею.

- У Турині йде сильний дощ. Поле довелося прикрити.

- Небо над головним стадіоном затягнуте хмарами.

Мабуть, найбажаніше для глядачів протистояння цій Лізі чемпіонів. Фіналісти минулого сезону Ліги чемпіонів "Ювентус" і "Реал" на цей раз зустрічаються в 1/4 фіналу.

Минулого року Роналду вивів мадридців вперед, але приголомшливий удар Маріо Манджукича через себе дозволив "Юве" відновити рівність на табло. Після перерви чинний володар трофея взявся за справу з подвоєною енергією, і в підсумку справа кінчилася розгромом, який забезпечили голи Каземіро, Роналду і Марко Асенсио. "Реал" став першим клубом, що захистив трофей Ліги чемпіонів.

В 1/8 фіналу ЛЧ нинішнього сезону туринці пройшли "Тоттенхем", а "королівський клуб" вибив ПСЖ.

Обидва колективи нині перебувають у відмінних кондиціях і впевнено набирають очки в своїй національній першості. Але "Реалу" нічого не залишається, окрім заробляти єдино можливий для себе кубок цього сезону, адже в чемпіонат Іспанії підопічні Зінедіна Зідана йдуть лише третім номером. "Ювентус" же може розраховувати на скудетто і кубок Італії.

"Стара сеньйора" вийде на поле без низки важливих гравців, а саме Манджукіча, Пьяніча, Алекса Сандро, Бернандескі і Бенатії, в той же час у "вершкових" найімовірніше буде відсутній Начо, який не є гравцем основи.

Та попри це, "Юве" не забув поразку в фіналі і намагатиметься взяти реванш, а "Реал" забити якомога більше в гостях. Команди рівні за силою, кожен гідний проходити в наступну стадію. Нас чекає напевно дуже цікавий матч!