Юнкер заявив, що не збирається подавати у відставку

НовиниПолітика    30.07.2016 - 10:49
Фото: Жан-Клод Юнкер відкинув критику журналістів
Фото: Жан-Клод Юнкер відкинув критику журналістів

На його думку, ЗМІ не аналізують причин критики на його адресу з боку деяких держав ЄС

Голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер заявив, що не має наміру подавати у відставку, куди його активно відправляють останнім часом журналісти. Про це він сказав в інтерв'ю бельгійській газеті "Суар".

На думку глави Єврокомісії, журналісти не аналізують причин критики на його адресу з боку деяких держав Європейського Союзу.

"Я вільна людина, і якщо захочу зупинитися, я зупинюся, не питаючи ні в кого", - наголосив Юнкер.


За його словами, він не має наміру робити цього, і особливо під тиском критики і вимог відставки, причини яких можна пояснити.

Керівник ЄК підкреслив, що коли ЗМІ пишуть про вимогу його відставки з боку поляків, чехів, угорців і невдоволення ним з боку балтійських країн і Німеччини, журналісти ніколи не пояснюють, чому це відбувається.

Як відомо, останнім часом політика Юнкера, яку проводить Єврокомісія, все частіше зазнає критики, зокрема у світлі міграційного кризи. Комісію також звинувачують у бюрократизмі і застої, небажанні враховувати віяння часу і реформуватися.

Нагадаємо, раніше Юнкер повідомляв, що Євросоюз і США планують остаточно завершити перемовини щодо підготовки угоди про зону вільної торгівлі TTIP ("Трансатлантичне торговельне та інвестиційне партнерство") до кінця 2016 року.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top