ЄС та США хочуть завершити перемовини щодо ЗВТ до 2017, - Юнкер

НовиниЕкономіка    08.07.2016 - 16:46
Фото: Жан-Клод Юнкер
Фото: Жан-Клод Юнкер

Головні великі пункти повинні бути узгоджені до кінця цього року

Європейський Союз та США планують остаточно завершити перемовини щодо підготовки угоди про зону вільної торгівлі TTIP ("Трансатлантичне торговельне та інвестиційне партнерство") до кінця 2016 року. Про це заявив президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер у п'ятницю, 8 липня, після зустрічі з президентом США Бараком Обамою у Варшаві, передає "Німецька хвиля".

За словами Юнкера, керівники європейських держав минулого тижня чітко висловилися щодо підписання угоди. Він наголосив, що головні великі пункти повинні бути узгоджені до кінця цього року.


В свою чергу президент США підкреслив, що підписання TTIP сприятиме зростанню кількості робочих місць та економіки ЄС та США загалом, адже в результаті утвориться спільний економічний простір з 800 мільйонів споживачів. TTIP передбачає скасування майже всіх митних зборів та полегшення інших умов міжнародної торгівлі між США та країнами Євросоюзу.

Нагадаємо, під час саміту НАТО у Варшаві генеральний секретар Йенс Столтенберг заявив, що США і Європа повинні разом протистояти новим загрозам.

On Top