Ю.Тимошенко з сьогоднішнього дня починає консультації з місією МВФ.
Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко з сьогоднішнього дня починає консультації з місією МВФ. Про це вона повідомила сьогодні, відкриваючи засідання уряду, передає кореспондент РБК-Україна. Крім того, за її словами, такі консультації матимуть і відповідні профільні міністерства.
Ю.Тимошенко нагадала, що уряд і МВФ розробили спільну антикризову програму для України. "Тому рішення про співпрацю з міжнародними фінансовими організаціями було абсолютно правильним", - сказала вона.
Ю.Тимошенко також повідомила, що сьогодні на засіданні уряду будуть розглянуті антикризові законопроекти, підготовлені в рамках співпраці з МВФ. Крім того, Ю.Тимошенко не виключила можливість коректування між Україною і МВФ, "якщо буде така необхідність".
Ю.Тимошенко також відзначила, що в рамках антикризової програми уряд продовжить роботу по рекапіталізації комерційних банків.
"Це також в рамках нашої співпраці з МВФ. Хоча це і не наша функція, але ми беремо на себе частину проблем банківської системи", - сказала вона.