Ю.Тимошенко не загрожує зміна запобіжного заходу на тримання під вартою, - експерт

НовиниПолітика    31.12.2010 - 15:36

Лідеру ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко не загрожує зміна запобіжного заходу з підписки про невиїзд на тримання під вартою. Таку думку у коментарі РБК-Україна висловив адвокат, колишній суддя Апеляційного суду м. Києва Юрій Василенко.
За його словами, оскільки відносно Ю.Тимошенко вже обрано міру запобіжного заходу - підписку про невиїзд, то їй не загрожує тримання під вартою. Для зміни запобіжного заходу мають бути вагомі причини.
"Справа в тому, що так я зрозумів, що відносно неї обрано міру запобіжного заходу підписку про невиїзд... Закон дозволяє змінювати запобіжний захід, коли вона не з'являється за викликом до ГПУ, коли займається злочинною діяльністю чи буде займатися, або не з'являється на виклики суду", - вважає Ю.Василенко.
Водночас, на його думку, формулювання "затягування ознайомлення з матеріалами досудового слідства" не може бути підставою для зміни запобіжного заходу. За словами Ю.Василенка, має спочатку складатися графік ознайомлення з матеріалами досудового слідства. Рішення про зміну запобіжного заходу на тримання під вартою приймають правоохоронні органи, вживаючи заходів для примусового приводу в разі ухилення обвинуваченого від явки до слідчого.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top