Генеральна прокуратура України (ГПУ) поновила досудове розслідування по грошам Кіотського протоколу. Про це сьогодні заявила лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко, після виходу з ГПУ, передає кореспондент РБК-Україна.
За словами Ю.Тимошенко, у слідчого виникли додаткові запитання по справі, і стосувались того, чи витрачала вона гроші Кіотського протоколу на виплати пенсій та зарплат.
"На ці питання я відповідала однозначно: я забезпечувала виплату пенсій і зарплат. Але гроші Кіотського протоколу знаходились, і знаходяться, на спецрахунках Міністерства економіки. Думаю, Генеральна прокуратура зайшла в тупик, тому що ані складу злочину, ані події злочину, ані суб'єкту злочину немає", - заявила Ю.Тимошенко
Вона повідомила, що отримала повістку в генпрокуратуру на 10:00 на завтра, 18 січня та на 19 січня.
Крім того, вона зазначила, що постанова про те, що вона зобов'язана з 10:00 по 17:00 знайомитися зі справою, находиться в силі, але для кожного запрошення прокуратура має видати повістку.