ua en ru

Ю.Тимошенко: Десять народних депутатів чергують в офісі "Батьківщини"

10:58 21.02.2011 Пн
1 мин

Лідер партій "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що десять народних депутатів фракції БЮТБ продовжують нести чергування в офісі партії в Києві. Про це вона заявила перед візитом в Генеральну прокуратуру України (ГПУ).
"Офіс партії "Батьківщина" з того дня, коли була спроба вилучити сервери, охороняється народними депутатами в цілодобовому режимі. Десять депутатів там чергують постійно", - заявила Ю.Тимошенко.
Нагадаємо, 18 січня Ю.Тимошенко заявляла, що СБУ намагається увійти до партійного офісу БЮТБ та вилучити центральний партійний сервер.
Їй було пред'явлено звинувачення в тому, що вона на посаді прем'єр-міністра в розпал світової фінансово-економічної кризи, "діючи умисно, з особистих інтересів", прийняла рішення "щодо використання частини коштів, що надійшли від продажу квот на викиди парникових газів і мали цільове призначення, на покриття видатків державного бюджету України, перш за все зобов'язань з виплати пенсій".

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: