ua en ru

Яцуба: Бюджет Севастополя в 2012 р. буде збільшений на 200 млн грн, - до 1,5 млрд грн

Бюджет Севастополя на 2012 рік буде не менше 1,5 млрд грн. Про це повідомив голова Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Яцуба в ході засідання колегії, передає прес-служба Севастопольської МДА.

"У Кабінеті міністрів України було підписано протокол. Всі наші бюджетні заявки щодо фінансування на наступний рік, які ми подали, затверджені. Перший підсумок - бюджет Севастополя на 2012 рік буде не менше 1,5 мільярда гривень. По-друге, підтверджено фінансування з держбюджету основних об'єктів - першої міськлікарні і окремого моста в районі залізничного вокзалу", - відзначив Яцуба.
За його словами, також керівництво міста звернулося з проханням продовжити в наступному році фінансування програми будівництва пасажирських катерів для Північної сторони у розмірі 16 млн грн, ще 44 млн грн - для підприємства "Севгорелектроавтотранс" на закупівлю нових тролейбусів.
"Таким чином, центральна влада, я вважаю, зробила навіть більше, ніж вона повинна була зробити. Нам практично залишили всі доходи Севастополя. Разом з тим, нас стимулюють збільшити дохідну частину бюджету. І якщо цього року наш бюджет був 1 мільярд 300 мільйонів , то на наступний рік він буде 1 мільярд 500 мільйонів гривень. Це - без капітальних вкладень. Плюс 145 млн - за планом-завданням на будівництво доріг. У план включені практично всі дороги, які ми просили ", - підкреслив Яцуба.