Янукович: Закон про мови повинен відповідати нормам Європейської хартії про мови

Середа 11 липня 2012 16:26

Закон "Про засади державної мовної політики" повинен відповідати нормам Європейської хартії про мови. На цьому Президент України Віктор Янукович наголосив під час неформальної зустрічі з Клубом головних редакторів країн СНД, Балтії та Грузії. Розмова відбулася в Юсупівському палаці у Криму, повідомляє офіційний веб-сайт Президента.

"Я впевнений, ми повинні подивитися на світову практику", - сказав глава держави, зауваживши, що мовне питання в Україні політизоване.

За словами Президента, у громадян не виникає жодних проблем із використанням української та російської мов, натомість політики весь час "розігрівають якісь пристрасті" навколо цієї теми.

"Тому найкращий орієнтир у цьому питанні - Європейська хартія про мови. Наскільки цей закон відповідає цій хартії, її стандартам - мають сказати експерти", - зазначив Янукович.

"Мене запевняють законодавці - ініціатори цього закону, що він пройшов експертизу у Венеціанській комісії. Якщо це так - ми побачимо. Зараз якраз іде цей процес. Він дозволить нам дійсно знайти рішення, яке дозволить зняти надовго мовне питання в Україні", - сказав глава держави.

Нагадаємо, Верховна Рада 3 липня прийняла закон про мови.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся